XSENSOR

XSENSOR Teknoloji Şirketi, ürün tasarımcıları, klinisyenler, spor endüstrisi profesyonelleri ve tüketicilerin en yüksek düzeyde konfor, performans ve güvenliği elde etmelerini sağlar.

Yüzeylerin performansını ölçmek zordur. Ve bunu hareket veya görüntü verileri gibi ilgili sensör verileri ile birleştirmek daha da zordur. Fakat Xsensor ile bu zorlukları en aza indiren cihazlar geliştirdik!

İnsan Performansı

Kesin taban basınç ve yürüyüş verilerini toplamak, araştırmaları, spor performansını ve hasta konforunu optimize etme konusunda önemli içgörüler sunabilir.

ZORLUK

Akıllı Dinamik Algılama tarafından sağlanan veriler olmadan, ayakkabılar ve giyim eşyaları performans, konfor ve güvenliği tehlikeye sokabilir.

Klinik, spor performansı veya araştırma uygulamalarında mevcut taban basınç ve yürüyüş ölçüm ürünleri gerçek dünya testleri için uygun değildir.

Varolan ekipman, verileri doğru bir şekilde yakalayacak kadar yüksek bir sensör çözünürlüğüne veya örnekleme sıklığına sahip olmayabilir, açık hava koşullarında kullanım için yeterince dayanıklı olmayabilir veya çok gereksinilen kablosuz veya mobil yetenekleri sunmayabilir

 

 

ÇÖZÜM

Biomekanik uzmanlarının insan performansını optimize etmelerine yardımcı olmak için kesin yürüyüş ve hareket verilerini ortaya çıkarın.

Kesin taban basıncı ve yürüyüş verileri ve gelişmiş analiz araçları ile insan performansı veya biyomekanik araştırmaları için veriler elde edin.

Güçlü, ayrıntılı görselleştirmelerle yürüyüşünüzü doğrulayın.

Ortez etkinliğini ve konforunu değerlendirin ve güvenilir ve tekrarlanabilir taban basıncı verileri ile yaralanma riskini azaltın.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.