12 yıldır süregelen tutkulu bir hizmet anlayışımızla, Alpmed Tıbbi Cihazlar olarak hareket analizi, biyomekanik, fizyoterapi, ergoterapi, spor bilimleri, sinirbilim, nörobilim ve nöropazarlama alanlarındaki derin uzmanlığımızla, sizlere daha iyi hizmet sunma çabası içindeyiz. Türkiye genelinde araştırma projelerinde ve klinik çalışmalarında kullanılmak üzere sektördeki birçok referans merkeze sahip olan cihazlarımızı sağlamaktayız. Alanında en iyi ve en geniş yelpazeye sahip olan cihazların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Deneyimli kadromuzla, sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Deneyim ve Güvenilirlikte Zirve

Türkiye genelinde araştırma projeleri ve klinik çalışmalar için tercih edilen birçok referans merkeze cihazlarımızı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda sektördeki en iyi ve geniş yelpazeye sahip cihazların Türkiye distribütörlüğünü üstleniyoruz. 12 yıllık bir birikimle edindiğimiz deneyim, Alpmed’i güvenilir bir çözüm ortağı haline getiriyor.

Profesyonellikte Sınır Tanımayan Kadro

Her biri kendi alanında uzmanlaşmış medikal, spor hekimliği, biyomekanik, fizik tedavi ve rehabilitasyon, nörobilim ve spor ürünleri konusunda profesyonel kadromuz, müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmaktan gurur duyuyor. Kaliteli ürünlerimiz ve teknik altyapımız, birçok referansın yanı sıra, her geçen gün artan bir ilgi ile karşılanıyor.

Distribütörlük ve Teknik Serviste Mükemmeliyet Hedefi

Alpmed olarak, başarılı bir distribütörlük ve teknik servis anlayışına sahibiz. Sektördeki yeniliklere öncülük etme ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma konusundaki kararlılığımız, deneyimli ve uzman ekibimizle birleşerek üstün bir müşteri memnuniyeti sağlıyor.

İleri Teknoloji, Kaliteli Hizmet

Uygulama ve araştırmalarınızda kullanmak üzere doğru niteliklere sahip ürünleri bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Alpmed Tıbbi Cihazlar olarak, araştırmaların geleceğine şekil verirken ileri teknoloji ve kaliteli hizmetimizle öncü olmaya devam ediyoruz.

Alanında en İyi ve en kaliteli cihazlar.

Müşteri Memnuniyeti.

Müşteri Destek Ekibi.

KONUMUMUZ


Referanslarımız

0
Yıl
0+
Proje
0+
Kurum
0+
Müşteri Memnuyeti