HAREKET VE YÜRÜYÜŞ ARAŞTIRMA TABANLIKLARI

“Intelligent Insoles | Pro,” saha koşullarında laboratuvar kalitesinde biyomekanik ve insan performans verilerini yakalayan, spor antrenörleri ve spor performans profesyonelleri için taban basıncı ve yürüyüş ölçüm sistemi olan bir üründür.

Taban basıncını laboratuvar dışında doğru, tutarlı ve dış ortamlarda analiz etmek zor olabilir. Daha önce, doğal yürüyüşü yakalamak, mevcut ürünlerin gerçek dünya testleri için uygun olmaması nedeniyle sınırlıydı.

Genel Bakış

AKILLI TEKNOLOJİ

Intelligent Insoles | Pro

Aktivitenin gerçekleştiği her yerde verileri doğru bir şekilde yakalamak için yeterince güvenilir ve dayanıklı tabanlık sensörleri ile yürüyüşü, taban basıncını ve ayak fonksiyonunu değerlendirebilirsiniz.

Verilerinizin doğruluğunu etkileyebilecek kurulum ve yeniden kalibrasyon sorunlarından kaçının.

Spor Performansı

Laboratuvardan Çıkın!

Atletik Performansınızı Optime Edin

Sahada laboratuvar kalitesinde veri toplamak üzere tasarlanmış tabanlık sensörleri ile spor etkinliklerine dair kesin içgörüler elde edin.

Kablosuz ve konforlu sensörleri ile taban basınç verilerini toplayarak stratejilerinizi geliştirin ve sporda yaralanma riskini azaltın.

Dayanıklı Donanım

DAYANIKLI SENSÖRLER

Sensörler dayanıklı ve güvenilir olup, araştırma veya spor performans testlerinde sürekli kullanım için idealdir.

Kullanımı kolay sensörler kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır ve sorunsuz bir şekilde kullanıma olanak tanır.

Intelligent Insoles | Pro kullanıcıları kurulum süresi ile vakit kaybetmezve bu süreyi dakikalarla sınırlayabilirler.

Güçlü Yazılım

Zengin ve ayrıntılı görselleştirme özelliklerine sahip güçlü yazılımımız ile tanışın.

XSENSOR’un Pro Foot & Gait yazılımı, hızlı ve güvenilir kararlar almak için yüksek çözünürlüklü görüntüler sunar.

Kullanıcılar, kullanımı kolay dosya yöneticisi ile yan yana birden fazla kaydı görüntüleyebilir, özet istatistikler ve ölçümlerle birlikte raporlar oluşturabilir.

Teknik Özellikler ve Performans

Sahada laboratuvar kalitesinde veri toplama imkanı sunar. Tabanlık sensör sistemimiz, yüksek hızda, yüksek çözünürlüklü taban basıncı ve yürüyüş ölçüm verilerini doğru bir şekilde sunar.

İnsan veya spor performans testi için kanıtlanmış kalibrasyon stabilitesi, sadece dakikalarca kurulumla binlerce veri döngüsünün toplanmasını sağlar.

  • ±5% tam ölçek hata payı ve hızlı sensör tepkisi ile doğru ve tekrarlanabilir sensörler – ayrıca (her biri için) 235 sensel/ayak kadar yüksek çözünürlüklü veri analizi için zengin veri kümesi sağlar.
  • Yüksek hızlı veri toplama (150 Hz’ye kadar) uzun pil ömrü ve entegre hafıza, otonom veri toplamayı destekler. Entegre IMU yeteneği analiz için ek bağlamsal veriler sağlar.
  • Dayanıklı yapısı ve kalibrasyonu, sensörlerin araştırma ve spor performans testlerinde sürekli kullanım için güvenilir olduğu anlamına gelir.
  • Gelişmiş yapay zeka destekli yürüyüş analizi araçları, insan performansı veya biyomekanik araştırmalar için içgörüler sunar.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.