YÜRÜYÜŞ PLATFORMU VE DURUŞ PEDLERİ

XSENSOR’ın Yürüyüş Platformu ve Duruş Ped Sensörleri, klinik uzmanların ve insan performansı profesyonellerinin taban basıncı ve yürüyüşü analiz etmelerini sağlar.

Birçok yürüyüş platformu ve duruş pedi sistemi, ayakta durma ve yürüme sırasındaki taban basıncı verilerini yeterince yakalayacak sensör çözünürlüğüne ve örnekleme frekansına sahip değildir.

Eğer verileriniz eksik veya yanlışsa, değerlendirme stratejiniz hastanız için uygun olmayabilir.

YÜRÜYÜŞ PLATFORMU SENSÖRÜ

Yürüme veya adım atma sırasında taban basıncı verilerini kesin bir şekilde analiz edin.

Çeşitli yürüyüş döngülerini değerlendirmek için taban basıncı dağılım verilerini yakalayın ve temel çizgi, rehabilitasyon ilerlemesi ve müdahaleleri değerlendirin.

Yüksek çözünürlüklü tekrarlanabilir ölçümlerle kaliteli veriler elde edin.

Ultra düşük profil ve taşınabilir tasarımı ile biyomekanik uzmanları, klinik uzmanları ve araştırmacılar, klinikte, laboratuvarda, ofiste veya düz bir yüzeyin olduğu herhangi bir yerde yürüyüşü değerlendirebilirler.

DURUŞ PEDİ SENSÖRÜ

Yüksek kaliteli denge, basınç dağılımı ve duruş verilerini yakalayın.

Yüksek çözünürlüklü Duruş Pedi sensörünü kullanarak ayakta durma veya adım atma sırasındaki taban basınç verilerini yakalayın.

Müşterilerinizin en yüksek basınç noktalarını anlayın ve denge ve istikrarı değerlendirerek rehabilitasyon veya yaralanma önleme önerilerinizi doğrulayın.

Kompakt ve dayanıklı tasarımı, bir klinik veya laboratuvar için ideal bir seçenek yapar.

GÜÇLÜ YAZILIM

En yüksek kalitede görselleştirmelerle verileri inceleyin ve analiz edin.

Kullanımı kolay, eksiksiz özelliklere sahip yazılım, bireysel kayıtları değerlendirmek ve öncesi/sonrası analizler için karşılaştırmalar yapmak için ayrıntılı istatistiklerle yüksek kaliteli görüntüler sağlar. Esnek, özelleştirilebilir raporlar oluşturabilir.

Teknik Özellikler ve Performans

Hızlı kurulumlu Yürüyüş Platformu ve Duruş Ped Sensörleri, statik veya dinamik verileri dakikalar içinde toplamaya hazırdır.

Taşınabilir sensörler, alanın esnek olması gereken klinikler ve yürüyüş laboratuvarları için idealdir.

Yüksek çözünürlüklü ve tekrarlanabilir yürüyüş ve taban basıncı dağılım verilerini yakalayın.

  • ±5% tam ölçek hata payı ve hızlı sensör tepkisi ile doğru ve tekrarlanabilir sensörler – ayrıca (her biri için) 235 sensel/ayak kadar yüksek çözünürlüklü veri analizi için zengin veri kümesi sağlar.
  • Yüksek hızlı veri toplama (150 Hz’ye kadar) uzun pil ömrü ve entegre hafıza, otonom veri toplamayı destekler. Entegre IMU yeteneği analiz için ek bağlamsal veriler sağlar.
  • Dayanıklı yapısı ve kalibrasyonu, sensörlerin araştırma ve spor performans testlerinde sürekli kullanım için güvenilir olduğu anlamına gelir.
  • Gelişmiş yapay zeka destekli yürüyüş analizi araçları, insan performansı veya biyomekanik araştırmalar için içgörüler sunar.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.