Blazepod Işıklı Reaksiyon Egzersiz Seti

 

 

 

Bir Profesyonel Gibi Antrenman Yapın

İhtiyaçlarınıza uygun uygulamamız ile antrenman deneyiminizi kişiselleştirin – istediğiniz her yerde ve her zaman antrenmanınızı yapabilir, antrenmanları uyarlayabilir ve özelleştirebilirsiniz.

 

 

İçgüdülerinizi Kullanın

BlazePod’un Refleks Eğitim metodolojisi ile potansiyelinizi ortaya çıkarın ve daha iyi sonuçlara daha hızlı ulaşın. Bilişsel ve fiziksel becerilerinizi geliştirin, tepki sürenizi, çevikliğinizi, karar verme ve çoklu görev yeteceğinizi, problem çözme becerilerinizi ve çok daha fazlasını artırın.

 

 

 

Antrenmanlarınıza İlham Verin

Profesyoneller, fiziktedavi ve rehabilitasyon merkezleri, çocuk gelişimi merkezleri, anaokulları, spor kulüpleri, spor merkezleri ve bireysel BlazePod kullanıcılarının oluşturduğu topluluğumuza katılın. Deneyimlerinizi çevrimiçi ortamda ve gerçek hayatta en üst düzeye çıkarın. BlazePod® Akademisi’nin kursları, zirveleri ve web seminerleri ile kendinizi bir uzman seviyesine taşıyın ve uzmanlaşın.

BLAZEPOD NEDİR?

BlazePod, antrenman ve reaksiyon eğitim sistemi olarak kullanılan bir cihazdır. Blazepod hız, reaksiyon zamanı, el-göz koordinasyonu ve konsantrasyon gibi becerilerini geliştirmek için tasarlanmış interaktif ışık reaksiyon podlarından oluşur. Vücudunuzun duyusal uyarımlara doğal tepkisini tetikleyerek üstün, hızlı ve koordineli hareketler geliştirmenizi sağlar. BlazePod sistemi, küçük ve taşınabilir ışık podlarından oluşur. BlazePod uygulaması tarafından desteklenen dokunmaya duyarlı Pod’lar, görsel ışıklar sunarak en iyi Işık reflex eğitim sistemini oluşturur. BlazePod, egzersiz, antrenman ve performansı ölçme yöntemlerinizi tamamen yeniden şekillendirmek için tasarlanmış hız ve bilişsel eğitim sistemidir.

BlazePod, vücudunuzun duyusal uyarımlara doğal tepkisini tetikleyerek üstün, hızlı ve koordineli hareketler geliştirmenizi sağlar. Spor, sağlık ve taktiksel performans için mükemmel olan bu yenilikçi hız eğitim sistemi, kullanıcıların zihin ve beden arasındaki bağı güçlendirmesine, tepki ve reaksiyon sürelerini geliştirme ve çok daha fazlasını sunar.

BlazePod egzersiz sistemine dahil edilen sinyal ışıklar, kullanıcının reaksiyon eğitiminde devre dışı bırakılmak için hedef olarak kullanılır. Mobil uygulaması ile tablet/telefon tarafından kontrol edilen bu benzersiz eğitim sisteminin ışıkları 8 farklı renkte yanar ve duvarlara, direklere ve diğer eğitim ekipmanlarına monte edilebilir, veya, çalışma programına göre yere yerleştirilebilirler. Etkileşimli eğitim ışıklarımız, her kullanıcının, spor türünün ve eğitim uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabilen ve değiştirilebilen mükemmel bilişsel eğitim sistemine sahiptir. Hız ve çeviklik eğitimi olmak üzere her türlü çalışmada, ışıklar kullanıcıların elleri, ayakları, kafası veya spor / fitness ile ilgili ekipmanı kullanılarak devre dışı bırakılabilir.

Bu egzersiz programları sırasında, kullanıcının performansının çeşitli ölçümleri anında geri bildirim için yakalanır veya daha sonra gelecekteki analizler için bir bilgisayara indirilebilir. BlazePod, kullanıcılara ve eğitmenlere, belirli iyileştirme alanlarının nerede gerekli olduğunu bulmalarını ve dolayısıyla bilişsel eğitim sistemini buna göre ayarlamalarını sağlayacak kapsamlı veriler sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Bir sporcunun gelişimini ve performansını doğru bir şekilde izleme yeteneğiyle, antrenör sporcunun ihtiyaç duyduğu, hız, çeviklik, dayanıklılık, koşullandırma, koordinasyon, vb. gibi pek çok kriteri sağlar. BlazePod gerçek zamanlı geribildirimi sayesinde kullanıcılara hızlı davranma yeteneği oluşturur. Hareket, Ölçme ve Motivasyon misyonuyla bu devrimsel reaksiyon ve hız egzersiz sistemi, egzersizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

 

KULLANIM ALANLARI

Anaokulu-Spor/ Oyun

Podlarımızı hareketli oyunlarınızın merkezine koyun ve herkesi dahil edin! Okul öncesi çocuklar için eğlenceli, canlı bir ortam yaratın.

Okul Dönemi Beden Eğitimi

Pod’larımızı okulda daha fazla eğlence ve ilgi için eğitim ve yarışmalar için kullanın. Her yaştan çocuğu fiziksel aktivitelere daha fazla katılmaya teşvik edin.

Bilişsel Terapi

Podlarımızı hiperaktivite dikkat eksikliği, Otizm, demans ve diğer bilişsel engelleri olan çocuklar ve yetişkinler için kullanın.

Fizyoterapi ve Özel Eğitim

Özel egzersizleriniz için sıkılmaları ve sinirlenmeleri azaltmak için rehabilitasyonlara yönelik oluşturulmuş aktiviteleri kullanın.

Yaşlılık ve Sağlık

Pod’larımızı eklemlerdeki hareket açıklığını, kas tonusu, kas gücünü ve sağlıklı yaşam işlevselliğini sürdürmek ve geliştirmek için kullanın. Yaşlılar için hareketi motive edin!

Ordu ve Askeriye için Taktik Eğitimi

Taktikler için ideal olan fiziksel ve bilişsel çalışmaları mükemmel bir karışımı ile beyni daha hızlı ve daha doğru çalışmaya teşvik etmek için Pod’larımızı kullanın!

 

Blazepod uygulamasını Keşfedin!

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.