KLİNİK YÜRÜYÜŞ ANALİZİ

Intelligent Insoles | Clinical, klinik uzmanların basıncı, hareketi ve ayakkabı performansını ölçmelerini sağlayan bir taban basıncı ve yürüyüş ölçüm sistemi olup, daha iyi hasta sonuçları sağlar ve tedavi planlarını doğrulama yeteneği sunar.

Özellikle duyu kaybı yaşayanlar için ölçüm araçları kritiktir. Yürüyüş ve ayakkabı performansını iyileştirmek, temel, ilerleme ve müdahale etkinliğinin pratik ölçümlerini gerektirir – ancak değişiklikleri kolayca ölçme yeteneği olmadan, işlevsel yürüyüş, basınç, konfor ve güvenlikteki iyileştirmeleri doğrulama imkanı olmaz.

İLERİ TEKNOLOJİ

Intelligent Insoles | Klinik

Kablosuz tabanlık sensörlerle yüksek kaliteli taban basıncı verilerini ölçerek ve değerlendirerek müdahaleleri doğrulayın – bu sayede klinisyenlerin basınç ve yük endişelerine kendilerini emin bir şekilde odaklamalarına olanak tanır.

Hasta ayakkabılarına kolayca yerleştirilebilen ayakkabı içi sensörler ile canlı basınç ve yürüyüş verilerini görüntülemek ve kaydetmek mümkün.

 

KLİNİK DEĞERLENDİRME

Gerçek zamanlı geri bildirim ile en iyi ortezleri sağlayın.

Doğru çalışan ortezleri tasarlamak için taban basıncı verilerini kullanarak zaman kazanın ve yaralanmalardan kaçının.

Gerçek zamanlı geri bildirim ile ameliyat veya terapötik müdahalelerin etkisini anlayarak, ayak ağrısı çeken veya diyabetik ayak ülseri riski taşıyan hastalar için tedavi planlarını destekleyin.

 

DAYANIKLI DONANIM

Güçlü sensörler ve elektroniklerle tasarlanmıştır.

Sensörler dayanıklı ve güvenilir olup, klinik veya laboratuvar ortamlarında sürekli kullanım için idealdir.

Kullanımı kolay sensörler kutudan çıkar çıkmaz kullanıma hazırdır.

Intelligent Insoles | Clinical ile kullanıcılar dakikalar içinde güvenle kurulum yapabilirler.

 

GÜÇLÜ YAZILIM

Zengin özelliklere sahip yazılım ve ayrıntılı görselleştirmeler.

XSENSOR’un Clinical Foot & Gait yazılımı, zirve basınç, yük dağılımı, CoP ve yürüyüş çizgilerini görselleştirmeye yardımcı olmak için pratik ve kullanımı kolay yazılım araçları sunar.

Klinik uzmanlar göz önünde bulundurularak tasarlanan esnek ve eksiksiz yazılımımız, kullanıcıların kayıtları yan yana görüntülemeleri, özet istatistikler ve ölçümlerle birlikte raporlar oluşturmalarına olanak tanıyan kullanımı kolay araçlar sunar.

Teknik Özellikler ve Performans

Teknik Özellikler ve Performans Tabanlık sensör sistemimiz yüksek kaliteli, kolay yorumlanabilir taban basıncı görüntüleri sağlar ve bu görüntüler canlı izlenebilir ve geriye dönüşü yapılabilir, böylece taban basıncı dağılımını anlamak mümkün olur.

Klinik değerlendirme uygulamaları için hızlı kurulum, binlerce veri döngüsünün sadece dakikalar süren bir kurulumla toplanmasını sağlayan kanıtlanmış kalibrasyon stabilitesi sunar.

  • ±5% tam ölçek hata payı ve hızlı sensör tepkisi ile doğru ve tekrarlanabilir sensörler – ayrıca (her biri için) 235 sensel/ayak kadar yüksek çözünürlüklü veri analizi için zengin veri kümesi sağlar.
  • Yüksek hızlı veri toplama (150 Hz’ye kadar) uzun pil ömrü ve entegre hafıza, otonom veri toplamayı destekler. Entegre IMU yeteneği analiz için ek bağlamsal veriler sağlar.
  • Dayanıklı yapısı ve kalibrasyonu, sensörlerin araştırma ve spor performans testlerinde sürekli kullanım için güvenilir olduğu anlamına gelir.
  • Gelişmiş yapay zeka destekli yürüyüş analizi araçları, insan performansı veya biyomekanik araştırmalar için içgörüler sunar.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.