Pupillabs Göz Takip Sistemi

Göz Takibi Araştırmaları ve Daha Fazlası İçin Yeni Modelimiz NEON

En Yeni Göz Takip Cihazımız! Küçük bir modülde ihtiyacınız olan tüm göz takibi donanımı sizlere sunar. Neon derin öğrenme ile destekleniyor. Bir sonraki göz takibi çalışmanız, prototipiniz veya ürününüz için hazır!

Göz takip cihazlarımız, insan davranışlarının gizli özelliklerini görünür ve uygulanabilir hale getirir.

Kolunuzu uzatın ve tırnağınıza bakın. Bu küçük alan, yüksek çözünürlükte ve tam renkli gördüğünüz yaklaşık alandır.

Geri kalan kısmı sadece gri tonlarında bir bulanıklıktır. Gözleriniz çok hızlı hareket eder, böylece çevrelerini işlemekte size yardımcı olur. Cihazlarımız bu hareketleri yakalar ve görsel dikkatinizdeki desenleri ortaya çıkarır.

İzlemeye Başlayın

Araştırmalarınıza ve uygulamalarınıza göz takibinin süper yetenekleri ekleyin. Gerçek dünya uygulamaları ve VR/AR için güçlü giyilebilir göz takibi araçlarımız hakkında bilgi edinin.

En Yeni Modelimiz NEON İle Tanışın !

Neon, bilimsel araştırmaları desteklemek ve bugünün imkanlarının ötesine geçen göz takibi uygulamalarını mümkün kılmak amacıyla tasarlanmış bir göz takibi sistemidir.

 

VR/AR

NEON CİHAZININ VR GÖZLÜKLERLE UYUMUNU KEŞFEDİN!

Kalibrasyon yapmanıza gerek yok.

Neon, araştırma kalitesinde göz takibini artırarak XR deneyimlerinize ekleyin. Neon, son derece doğru göz takip verileri sunar. Kalibrasyon gerektirmez.

Neon’un küçük ve uyumlu yapısı, çoğu XR cihazına kolayca entegre edilmesini sağlar.

Pupil Core

Açık ve erişilebilir.

Araştırmaya Hazır.

Açık kaynak yazılım paketi ve giyilebilir bir göz takibi kulaklığından oluşan bir cihazdır. Pupil Core donanımını ve yazılımını ihtiyaçlarınıza uyarlayın. Yeni araştırma alanlarına giriş yapın. Yenilikçi prototipler oluşturun.

VR/AR Eklentileri

VR ve AR deneyimlerinizi göz takibi eklentilerimizle güçlendirin. En son VR/AR tüketici donanımı için göz takibi eklentileri sağlar.

Pupil Cloud

Tüm verilerinizi Pupil Cloud’da saklayın ve yönetin. Pupil Invisible ile kayıtlarınızı yapın. Kayıtlarınızı güvenli bir şekilde buluta yükleyin. Dünya genelindeki meslektaşlarınızla kayıtlarınızı düzenleyin ve işbirliği yapın.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.