Neon Göz Takip Sistemi

Neon, bilimsel araştırmaları desteklemek ve bugünün imkanlarının ötesine geçen göz takibi uygulamalarını mümkün kılmak amacıyla tasarlanmış bir göz takibi sistemi.

Araştırma ve Daha Fazlası İçin Göz Takibi

Neon, geleneksel olarak göz takibi ile ilişkilendirilen engelleri ortadan kaldırır. Kullanımı kolaydır: kurulum gerektirmez, kalibrasyon yapmanıza gerek yoktur. Derin öğrenme bakışı ile NeonNet, en zorlu koşullarda bile sizi eşi benzeri olmayan veri kalitesiyle donatır.

Kalibrasyon Gerektirmez

Neon, taktığınız anda çalışmaya başlar. Burun pedleriyle veya kamera pozisyonlarıyla uğraşmanıza gerek yoktur. Kayıt yapmadan önce veya sırasında herhangi bir kalibrasyon gerektirmez.

Her Ortamda Data Alın

Neon, her ortamda ve her aktivitede çalışır. Parlak güneşli bir günden tam karanlığa kadar her ortamda araştırmlarınıza devam edin!

Herkes İçin

Neon, herkes çalışır. Yaş, cinsiyet veya ırk fark etmeksizin göz makyajı ve kontakt lensiniz olsa dahi sorun değil!

Neon ile Daha İleriye Gidin

Veri toplama ile analiz arasındaki gecikmeyi azaltın. Kayıtlarınızı otomatik olarak Pupil Cloud’a yükleyin. Verilerinizi güvenli bir şekilde saklayın Meslektaşlarınız, veriler yüklendikten hemen sonra çalışmaya başlayabilirler. Veri kümeniz üzerinde gelişmiş bakış haritalama ve sahne anlama algoritmalarını çalıştırmak için Pupil Cloud’u kullanın. Nitel ve nicel içgörüler üretin.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.