Blazepod uygulaması

 

 

Kullanıcı dostu Uygulamamızı kişisel mobil cihazınıza indirin ve Düşük Enerji Tüketimli Bluetooth (BLE) teknolojisini kullanarak aynı anda birden fazla Pod’u kolayca bağlayın ve kontrol edin. Kendinizinin ve müşterilerinizin performansını milisaniyeye kadar izleyin. Kullandığınız akıllı cihazın kapasitesi, maksimum Pod bağlantısı miktarını belirler. Uzman antrenörler spor bilimciler ve fizyoterapistlerlerin desteği ile 25+ egzersiz ve antrenman aktivitesi ile istediğiniz egzersizi seçin, bu aktiviteleri istediğiniz gibi kişiselleştirin hatta kendi aktivitenizi oluşturun.

Pod’larınızı BlazePod Uygulasına bağlayın. Etkinliğinizi seçin. Podlarınızı yerleştirin. İçgüdülerinize meydan okumaya hazır olun!

Antrenörünüzle veya bir grupla ışıkları söndürereksınırları zorla. Işıklı Refleks Eğitimimizin bağımlılık yaratan koşuşturmasında kendinizi kaybedin…

Milisaniyesine kadar performansınızı ölçün ve değerlendirin! Kolay ve kullanışlılığı ile ekstra motive olun. Rekorlarınızı alt üst etmek için sınırları zorla ve kendini geliştir!

Hazır Aktiviteleri Keşfedin.

Performans hedeflerinize ulaşmak için podlarınızın komple kontrol edin. Kullanımı son derece kolay olan Blazepod uygulanasından etkinliklerinizi özelleştirin. Sonsuz aktivite çözümleri sunar. Performans hedeflerinize ulaşmak için eğitiminizi geliştirin!

Arkadaşlarınıza Meydan Okuyun! Grup Olarak ya da Bireysel Olarak Rekabetçi Olun.

Kendinizi zorlayın. Eş zamanlı aktivitelerimiz ile arkadaşlarınızla birlikte çalışın. Birbirinizden en iyi şekilde yararlanmak için rekabetçi aktiviteleri kullanın.

Rekabeti Arttırın!

Sınırlarınızı zorlayın. Arkadaşlarınızla rekabetçi aktiviteleri kullanarak eğlenin, rekabet edin kendinizi geliştirin.

Bütün Fiziksel Potansiyelinize Ulaşmak İçin Beyninizi Eğitin.

Sınırlarınızı zorlayın. Arkadaşlarınızla rekabetçi aktiviteleri kullanarak eğlenin, rekabet edin kendinizi geliştirin.

Aktivitelerinizi Profesyoneller Gibi Takip Edin, Sınırlarınızı Zorlayın Ve Yenilmez Olun!

Reaksiyon sürenizi hızınızı milisaniyesine kadar ölçün, doğru ve yanlış dokunuşların istatistiğini yapın, gelişimsel sürecinizi profesyonelce takip edin.

BLAZEPOD PRO UYGULAMASINI KEŞFEDİN !

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.