waveguard net

Waveguard net, yüksek yoğunluklu EEG veri toplama gereksinimi olan araştırma uygulamaları için hızlı hazırlık süresi, yüksek esneklik ve katılımcı konforunu koruyarak yeni bir standart belirliyor.

Waveguard ailesinin endüstri lideri EEG başlıkları arasında yer alan waveguard net’i sunmaktan gurur duyuyoruz. waveguard net, hızlı jel kullanımı gerektirmeyen bir tuzlu su ile doldurulmuş EEG kepidir. Stabil, araştırma kalitesinde yüksek yoğunluklu EEG sinyalleri sunmak için EEG sensör teknolojisindeki en son gelişmeleri içerirken farklı uygulamalarda katılımcı konforunu korur.

Bu, en iyi sinyal kalitesini sunmak için waveguard EEG başlık çözümlerinde kullanılan teknoloji üzerine tasarlanmıştır.

Yüksek kaliteli sünger malzemesi ile donatılmış benzersiz Ag EEG elektrotlarının yanı sıra daha geniş cilt-elektrot temas alanı ile 3 saate kadar yeniden nemlendirme gerektirmeden stabil yüksek kaliteli EEG verileri sağlamak için tasarlanmıştır.

Üstün aktif kalkan, azaltılmış çevresel gürültü ve yaygın kablo kaydırma artefaktı ile daha temiz sinyaller sunar.

Tuz bazlı: Hazırla, sıvıya batır, uygula ve kaydet işte bu kadar basit!

eego amplifikatörleri, MDD 93/42/EEC’ye göre CE işareti taşıyan tıbbi cihazlar olup, sınıf IIa’da yer almaktadır ve 510(k) kapsamında FDA onayına sahiptir. Tüm waveguardbaşlıkları, (AB) 2017/745 sayılı MDR’ye göre CE işareti taşıyan tıbbi cihazlardır ve CE sınıf I’de yer almaktadır. eego sadece araştırma amaçlıdır.

Uyumlu cihazlar:

  • eego 8
  • eego mylab
  • eego rt
  • eego sports
  • xensor

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.