Tobii Göz Takip Sistemi

Göz Takip Cihazlarımız

Göz takip cihazlarımız arasında ekran tabanlı ve giyilebilir çözümler bulunur, böylece bilimsel veya ticari araştırma sorunuz ne olursa olsun ve nerede olursanız olun, veri toplamanıza ve göz takibi uygulamalarını çalıştırmanıza olanak tanır.

Yazılım

Yazılım çözümlerimiz, göz takibi verilerini analiz etmenize ve veriyi kullanarak uygulamalar geliştirmenize olanak tanır.

 

 

 

Entegrasyonlar

Esnek entegrasyon ürün portföyümüz, USB, kompakt entegrasyon platformları ve yeniliklerinizi gerçekleştirmeniz için ihtiyacınız olan hizmetleri içerir.

 

 

Danışmanlık Hizmetleri

Göz takibi ürünlerimizin kullanımını en üst düzeye çıkarmak için eğitim ve destek hizmetleri desteği sunuyoruz.

 

 

Oyun

Oyun tekliflerimiz, oyun içi derinlemesine deneyim, yayın ve e-spor için baş ve göz takibi sunan bir dizi ürün ve çözüm içerir.

 

 

BİR GÖZLÜKTEN DAHA FAZLASI

  • Çizilmeye dayanıklı lenslere entegre edilmiş 16 aydınlatıcı illümünatör ve dört göz kamerası
  • 106° görüş alanına sahip sahne kamerası
  • Daha fazla bağlam için çevresel sesleri kaydeden dahili mikrofon
  • Başlıklar ve koruyucu ekipman altına uyacak sağlam tasarım
  • Güneş ve toz koruması, göz kusuru düzeltmesi ve hareket yakalama uyumluluğu için yansıtıcı işaretler gibi isteğe bağlı lens aksesuarlar

KULLANIMI KOLAY YAZILIM

Android, Windows ve macOS üzerinde İngilizce, Çince ve Japonca olarak çalışan kontrol uygulaması.

Gerçek zamanlı bakış görselleştirmeleri ile davranışları gözlemleyin.

Kullanıcı oturumlarının ve görüşmelerin otomatik video belgelemesi.

Gözlem sırasında olayları işaretleyerek görüşme ve analiz sırasında zaman kazanın.

Videoları tamamen veya parçalar halinde dışa aktarın.

Daha derinlemesine gitmek mi istiyorsunuz?

Analitik yazılımımız Tobii Pro Lab ile verilere dalarak keşif yapabilirsiniz.

Göz izleme cihazlarımız, bilimsel veya ticari alanlarda araştırma sorularınız ne olursa olsun ve nerede olursanız olun veri toplamanıza ve göz izleme uygulamalarını çalıştırmanıza imkan tanıyan ekran tabanlı ve giyilebilir çözümleri içerir.

GİYİLEBİLİR

Tobii Pro Glasses 3

Gerçek dünya için tasarlanmış üçüncü nesil giyilebilir göz izleme cihazımız, çeşitli ortamlarda davranışsal araştırmalar yapmanıza olanak tanır.

EKRAN TABANLI

Ekran tabanlı göz izleme cihazlarımız, kişinin dikkatini neyin çektiği ve nereye baktığı konusunda geniş bir denek grubu için gerçek zamanlı olarak kesin veriler sunar.

Tobii Pro Spectrum

Bu yüksek performanslı araştırma sistemi, 1200 Hz’ye kadar bakış verisi yakalar. Tobii Pro Spectrum ekran tabanlı göz izleme cihazı, sabitlenme tabanlı çalışmalardan mikro-sakatlara kadar geniş araştırmalar için kullanıma uygundur.

Tobii Pro Fusion

Ekran tabanlı göz izleme cihazı, 250 Hz’ye kadar hızlarda bakış verisi yakalar. Bu güçlü araştırma sistemi, laboratuvar dışında sabitlenme tabanlı araştırmalardan sakkad tabanlı araştırmalara kadar destek sunar.

Tobii Pro Spark

Güçlü bir ekran tabanlı göz izleme cihazı olan Tobii Pro Spark, 60 Hz hızında bakış verilerini yakalar. Bu uygun fiyatlı sistemle, herkes insan dikkatini ve niyetini aydınlatan verilerle araştırmasını kolayca geliştirebilir.

Tobii Pro Nano

Kolay kullanımlı, sağlam bir ekran tabanlı göz izleme cihazı olan Tobii Pro Nano, sabitlenme tabanlı çalışmalar için tasarlanmış olup göz izleme konusunda yeni başlayanlar için idealdir.

Aksesuarlar

Göz izleme işleminizden daha fazla veri elde etmenize yardımcı olacak aksesuarlarımızın yelpazesi—görme düzeltmeyi destekleyen lensler, montaj çözümleri ve uyumlu üçüncü taraf ölçüm cihazları içerir.

Hareket Yakalama

Tobii Pro Glasses 3’ü hareket yakalama sistemleriyle birleştirin ve göz izleme ile hareket arasındaki bağlantıları inceleyin.

Koruyucu Lensler

Tobii göz izleme gözlüklerinizi parlama, toz, çizik ve kazara hasardan korumak için tasarlanmış olan koruyucu lenslerimiz, kapalı ve açık alanlarda ödün vermeden izleme sağlar.

Düzeltilmiş Lensler

Bu snap-on düzeltilmiş lens seti, Tobii Pro Glasses 3 ile geniş bir nüfus aralığında dikkat verisi yakalamanıza olanak tanır. Daha fazla bilgi edinin

Mobil Test Aksesuarı

Tobii Pro Nano ile göz izleme testleri yapmak için kullanılan bir mobil cihaz montaj çözümü. Çoğu akıllı telefon ve belirli taşınabilir cihazlarla uyumludur. Daha fazla bilgi edinin Tobiipro x3-120 için tripod standı.

Tripod Standı

Tobii Pro Fusion ve Tobii Pro Nano göz izleme cihazlarını tripod üzerine monte etmek için bir çözüm. Daha fazla bilgi edinin.

 

 

Shimmer3 GSR+ Ünitesi

Cilt elektriksel iletkenliğini ölçen GSR (galvanik cilt tepkisi) sensörü, psikolojik uyarılmanın bir ölçüsünü sağlar. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

StimTracker

Cedrus® tarafından geliştirilen bir cihaz, Tobii Pro Spectrum’dan gelen göz izleme verileri ile uyarıcı olaylarını ve gerçek zamanlı zamansal hassasiyetle fizyolojik verileri senkronize etmek için kullanılır. Daha fazla bilgi edinin

Çene Desteği

Tobii Pro Spectrum ve Tobii Pro Fusion göz izleme cihazlarıyla göz izleme deneyleri yaparken katılımcının başını sabitlemek için kullanılan bir çözüm. Daha fazla bilgi edinin

Yazılım çözümlerimiz, göz izleme verilerini analiz etmenize ve veriyi kullanarak uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır.

Davranış araştırma yazılımımızla tanışın.

 

Davranış araştırma yazılımımız, insan davranışının daha derinlemesine anlaşılmasını keşfetmek için veri sunar.

Tobii Pro Lab

Tobii Pro Lab, ekran tabanlı ve giyilebilir göz izleme cihazlarını destekleyen göz izleme yazılımımızdır. Araştırmacıyı tüm araştırma süreci boyunca yönlendirir.

Araştırma İş Ortağı Ekosistemimiz

Uyumlu donanım ve yazılım çözümleri sunan çeşitli iş ortaklarımız, göz izleme verilerini kendi veri akışlarıyla entegre etmeyi ve daha fazla ortak analiz için kolaylaştırmayı sağlar.

Çoklu Modal Araştırma Çözümleri

Analiz yazılımımız, senkronizasyon yöntemleri ve veri birleştirme araçları dahil olmak üzere tam bir ko-kayıt işlemi sağlar.

Tobii tarafından geliştirilen Sticky

Çevrimiçi göz izleme ve anket aracıdır. Tüketicileriniz nerede olurlarsa olsunlar onları daha derinlemesine anlamanıza olanak tanır.

Tobii UX Explore

Kullanıcı deneyimini geliştirin, tasarımınızı kullanıcılarınızın en çok kullandıkları cihazlarda test edin. Nerede olurlarsa olsunlar, kullanıcılarınızın dijital ürünlerinizi doğal ortamlarında uzaktan nasıl deneyimlediklerini anlayın.

Tobii Pro SDK

Tobii’nin ekran tabanlı araştırma göz izleme cihazları için analitik uygulamalar oluşturmak için ücretsiz bir yazılım geliştirme kiti. Birden fazla platformda desteklenen çeşitli programlama dilleri için mevcuttur.

Tobii Ocumen

Tobii Ocumen, VR alanında gelişmiş analitik uygulamaların verimli bir şekilde geliştirilmesi için premium bir göz izleme çözümüdür.

Tobii Pro Eye Tracker Manager

Ekran tabanlı göz izleme cihazınızı yönetmenize yardımcı olmak için ücretsiz bir yazılımdır. Bu uygulama, göz izleme cihazını kurmanıza, kullanıcı kalibrasyonuna yardımcı olmanıza ve sorun gidermeye yardımcı olur. Daha fazla bilgi edinin.

Tobii Pro Glasses 3 API

Çözümler oluşturmak için kullanılan ücretsiz bir uygulama programlama arayüzüdür. Gözlüklerden canlı olarak akış verilerine veya kayıtlı verilere erişim sağlar, bu verilerle sonradan analiz yapabilirsiniz.

PC Yazılımı

Dikkat hesaplamayı içeren bir uygulama geliştirirken, sezgisel kullanıcı etkileşimi, yeni türde işbirliği ve davranış analizi için olanak sağlar.

Tobii Aware

Tobii Aware, insan dikkatini anlayan yazılım ile cihazınızın kullanıcıları için gizliliği, refahı ve üretkenliği artırır.

Tobii Horizon

Tobii Horizon, favori oyunlarınıza başka bir boyut kazandırır. Genişletilmiş bir görünüm, oyuncuların gözleri aracılığıyla karakterlerinin dünyalarını keşfetmelerini sağlar.

Entegrasyon için Uygulama ve Geliştirici Kiti

İşletme veya araştırma hedeflerinizi karşılamak için sizi destekleyen özel çözümlerimiz var. Hedef pazarınıza göz izleme teknolojisini entegre etmek, veya en üst düzey göz izleme cihazlarımızı kullanarak araştırma projeniz için bir araç oluşturmanız için, her adımda size yardımcı olabiliriz.

XR Geliştirici

Gelecek nesil XR deneyimleri, etkileyici oyunlar ve keyifli içerikler geliştirin. Tobii XR SDK, kulaklığınız bile göz izlemeyi kolaylaştırır.