EĞLENCE / VR

VR için Qualisys’i seçin

Qualisys 1989’dan beri dünyanın tercih edilen mocap tedarikçisidir ve dünyanın en doğru ve kullanımı kolay VR izleme sistemlerinden birini sunmaktadır. Sistem piyasadaki en kolay mocap izlemeyi sunmaktadır, en kolay ve sezgisel yazılım ile son derece düşük gecikme süresine sahiptir. Unity veya Unreal yazılımı ile birlikte denenmiş ve test edilmiş hareket yakalama sistemimiz sayesinde, karmaşık kişiselleştirme olmadan tak-çalıştır VR çözümü sunabiliriz. Herhangi bir HMD markası (Head Mounted Display) ve kapalı ortamlar için uygundur.

Nesne takibinde sınırsız imkanlar!

Pasif veya aktif işaretleyicilerle herhangi bir nesneyi izleyin. Pazarın hem pasif hem de aktif olan aynı sistemle takip edebilen tek sistemi sunuyoruz. HMD’ler, silahlar, kontroller veya sahne unsurları olsun tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz.

VR ihtiyaçlarınız için piyasadaki en iyi mocap çözümüne gidin.

Bir düzine oyuncuyu hassas ve güvenilir bir şekilde izlemeyi, sürüklenmeden ve fark edilmeden bir gecikme olmadan yönetebilen bir sistem mi istiyorsunuz? İster küçük bir odada birkaç HMD olsun, ister büyük bir VR arcade oyununda bir düzine oyuncu oynayın – Doğru seçim biziz. Kameralarımız, 12MP çözünürlüklü kameralarımız ve geniş açılı lenslerimiz sayesinde büyük VR ortamları ve kapalı ortamlar için neredeyse sonsuz olanaklar sunar. Basitçe söylemek gerekirse, istediğiniz yerde mocap çözümü sunabiliriz.

Üçüncü taraf yazılımlara karşı esneklik

Qualisys ‘Track Manager’ın diğer yazılım uygulamaları ile entegrasyonları vardır: Unity , Unreal, EON Reality veWorldWiz , elbette Qualisys sisteminizi göz takipçileri veya tabanca ekipmanı gibi diğer cihazlarla entegre edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.