OEM

Kurum içi kamera teknolojisini ve uygulama yazılımını birleştiren gelişmiş bir optik 3D ölçüm çözümü sunuyoruz. Çözüm, farklı uygulamalar için çeşitli kombinasyonlarda paketlenmiştir ve dünya çapındaki müşterilere satılmaktadır.

Açık alanda mocap

Eylemin olduğu laboratuara git

Parlak güneş ışığı, ıslak çim, kar ve diğer zorlu koşullarda iyi izleme sonuçları alın

Aynı donanım ve yazılım iç ve dış mekanlarda

Aktif işaretçiler

Uzun mesafeler ve olumsuz koşullar için uygundur.

Kısa menzilli işaretleyiciler 500 fps’ye kadar çerçeveler

Uzun menzilli işaretleyiciler 100 metrenin üzerinde izleme mesafeleri sağlar

TCP / UDP ile herhangi bir yerden veri akışı

Gecikme 4 milisaniyeye kadar

Birden çok platform için gerçek zamanlı SDK’lar mevcut

6DOF katı cisimler

Üç veya daha fazla belirteç kullanarak katı cisimleri tanımlayın

0.1 derecenin altında dönme hassasiyeti

Gerçek zamanlı sdk’mızı kullanarak harici uygulamalara katı cisimler aktarın

Hareket yakalama işinize nasıl uyar?

Bazı durumlarda çözümümüzün yalnızca bazı kısımlarına – örneğin yalnızca kameralara, yalnızca yazılıma veya yalnızca belirli algoritmalara – ihtiyaç duyulur. Bu durumlarda Qualisys, bir ürün hattına entegre edilebilecek veya daha büyük bir çözümün parçası olabilecek özelleştirilmiş çözümler sağlayabilir . Ölçüm teknolojimiz hem 2D’de (tek bir kamera) hem de 3D’de doğru konum bilgisi sağlar ve daha büyük bir sistemde 3B koordinat üreten alt bileşen olarak kullanılabilir. Örneğin bir konteyner vinci anti-sway uygulamasında, tek bir kameradan gelen 2D veri, kamera sistemimizdeki konumsal bilgilere dayanarak vinç kafası konumunu ayarlayan kapalı bir kontrol döngüsünde kullanılabilir. Bu, bir operatör (tam otomatik vinçler) olmadan konteyner vinç çalışmasını sağlayacak ve ayrıca daha kısa konteyner yükleme / boşaltma süreleri sağlayarak uzun süreli konteyner salınımını önleyecektir.

Zorlu koşullarda 3D ölçümler yapmak

Çoğu OEM uygulamasında, özel ve zor şartlar altındadır, örneğin anti-sway uygulamasında ortam serttir, Alaska’daki bir limanda veya Orta Doğu’daki bir hava limanında ve hava koşullarına karşı Qualisys sistemler dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Bu koşullar altında çalışan kamera donanımı sağlamak oldukça zordur ve Qualisys bunu başarmıştır.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.