Fonksiyonel Değerlendirme

Fonksiyonel Değerlendirme – Sporcuların hareket taraması için sadeleştirilmiştir.

Fonksiyonel Değerlendirme modülü, bir sporcu’nun yaralanmadan önce veya sonra hareket durumu hakkında objektif bilgi toplamak için tasarlanmıştır. Veri toplamadan ayrıntılı raporlara kadar size sadeleştirilmiş bir iş akışı sunar.

Kapsamlı hareket protokolleri

Fonksiyonel Değerlendirme Modülü içinde, sporcu için kapsamlı bir listeden ilgili görevleri seçersiniz. Modül, her görev için tüm ilgili parametreleri bir düğmeye tıklama ile almak için bir işlem hattı içerir.

Örneğin, aşağıdaki görevlerden seçim yapabilirsiniz:

yön değiştirme, kesme, atlama, yürüyüş, koşu, yan atlama ve tek bacak üzerinde atlama.

Kuvvet plakaları ve EMG

Kuvvet plakaları, yer ile temas anında zemin reaksiyon kuvvetlerini ölçmek için gereklidir. Veri toplama yazılımımız QTM, tüm büyük üreticilerin kuvvet plakaları ile entegre çalışır. İsteğe bağlı olarak, desteklenen sistemlerden Elektromiyografi (EMG) eklerseniz, raporda görüntülenebilir.

Etkileşimli web raporları

Tüm ilgili sonuçlar ve bulgularla çevrimiçi bir rapor oluşturun. Video ve 3D’yi görüntüleyin, gözden geçirin ve özel bağlantı aracılığıyla paylaşın.

İşaretsiz yakalama yapın

Fonksiyonel Değerlendirme analiz modülünü isteğe bağlı olarak işaretsiz yakalamada kullanabilirsiniz – hepsini tek bir sadeleştirilmiş iş akışı içersinde yapabilirsiniz.

Visual3D kullanarak Biyomekanik

Visual3D, QTM’deki otomasyon çerçevesi ile sıkı bir şekilde entegre edilmiştir. Kapsamlı bir biyomekanik araç seti sunar ve neredeyse tüm analiz modüllerimizde kullanılır.

Analiz modülü

Bir Analiz modülü, Proje Otomasyon Çerçevesi ile oluşturulan özel bir QTM projesidir. Tek bir modül, veri toplamadan tamamlanmış bir rapora ulaşmanız için kolay ve sade bir iş akışına ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Her analiz modülü, bir hasta/katılımcı meta veri yapısı, bir dizi deneme, analiz işlem hattı ve rapor şablonları ile yapılandırılmıştır.

Fonksiyonel Değerlendirme – hareket web raporu

Fonksiyonel Değerlendirme modülü, artırılmış erişilebilirlik ve kolay paylaşım için etkileşimli bir web raporu içerir. Raporlar tüm yaygın web tarayıcıları ve herhangi bir cihazla görüntülenebilir.

Rapor, temel parametreleri, videoyu ve hareketin 3D görselleştirmesini içerir ve aynı zamanda grafikler ve tablolarla daha ayrıntılı sonuçları içerir.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.