Bisiklet Analizi

Bisiklet Analizi – Bisiklet için sadeleştirilmiş hareket yakalama iş akışı sağlar.

Qualisys Bisiklet modülü, hareket yakalama verilerini toplamaya başlamadan tamamlanmasına kadar olan bisiklet analizi iş akışını sadeleştirir. Etkileşimli bir Qualisys web raporu veya C-Motion Visual3D tarafından oluşturulan bir PDF raporu arasından seçim yapabilirsiniz.

Hareket yakalama bisiklet analizi ile Üç boyutta hassas takip

Bisiklet sıklıkla sagittal düzlemdeki hareketlerle domine edilse de, fark yaratan genellikle frontal veya transvers düzlemdeki örneğin diz hareketi veya ayak hizalaması gibi hareketlerdir.

Bisiklet modülü, bir Qualisys hareket yakalama sistemi ile araştırma, eğitim, spor alanlarında biyomekanik bisiklet analizi yapmanız için ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Etkileşimli web raporları

Tüm ilgili sonuçlar ve bulgularla çevrimiçi bir rapor oluşturun. Video ve 3D’yi görüntüleyin, gözden geçirin ve özel bağlantı aracılığıyla paylaşın.

Visual3D kullanarak Biyomekanik

Visual3D, QTM’deki otomasyon çerçevesi ile sıkı bir şekilde entegre edilmiştir. Kapsamlı bir biyomekanik araç seti sunar ve neredeyse tüm analiz modüllerimizde kullanılır.

Calqulus bulut tabanlı işleme

Calqulus, 3D hareket verilerinin kaydedilmesinden web raporlarına kadar olan işlemi hatasız bir iş akışıyla sağlayarak 3D hareket verilerinin yakalanması ve analiz sürecini sadeleştirmenizi sağlar.

Analiz modülü

Bir Analiz modülü, Proje Otomasyon Çerçevesi ile oluşturulan özel bir QTM projesidir. Tek bir modül, veri toplamadan tamamlanmış bir rapora ulaşmanız için kolay ve sade bir iş akışına ihtiyacınız olan her şeyi içerir.

Her analiz modülü, bir hasta/katılımcı meta veri yapısı, bir dizi deneme, analiz işlem hattı ve rapor şablonları ile yapılandırılmıştır.

Web raporu

Bisiklet analizi, artırılmış erişilebilirlik ve kolay paylaşım için etkileşimli bir web rapor içerir. Raporlar tüm yaygın web tarayıcıları ve herhangi bir cihazla görüntülenebilir.

Rapor, temel parametreleri, videoyu ve hareketin 3D görselleştirmesini içerir ve aynı zamanda grafikler ve tablolarla daha ayrıntılı sonuçları içerir.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.