Eşsiz Kesinlikle Hareket Yakalamayı Ustalaştırın.

Profesyonel ve Kesin Hareket Yakalama Sistemi

Yüksek Kaliteli Hareket Yakalama İle Yaratıcılığınızı Yükseltin!

Sanatınızı, son teknoloji Perception Neuron Studio ile özgür bırakın – sensör teknoloji ile çığır açan sensör algoritmaları yakalayın. Hareket yakalamada eşsiz hassasiyet sunmak üzere tasarlanmış bu eksiksiz sistem, animasyon projeleriniz için sonsuz olanaklar sunar. Perception Neuron Studio ile hareketlerinizin hatasız bir şekilde izlendiği bir hareket yakalama geleceğine adım atın. Yaratıcı yolculuğunuzu dönüştürmeye hazır olun!

Studio Motion Capture Eldivenleri ile Beş Parmak Takibini Açın.

Perception Neuron Studio Eldivenlerimizle parmaklarınızın her anının hayat bulduğu bir dünyaya adım atın. Stratejik olarak kritik noktalara yerleştirilmiş altı yüksek hassasiyetli sensörle donatılmış olan bu eldivenler, el hareketlerinizi şaşırtıcı bir doğrulukla yansıtır.

Eldivenlerinizi Perception Neuron Studio ile eşleştirin ve daha önce hiç olmadığı kadar bir sinerji deneyimleyin, tam vücut hareket yakalamanıza gerçek hayattaki parmak jestlerinin ince detaylarını katın.

Yüksek hassasiyetli yakalama ve dinamik hareketler için ideal olan Perception Neuron Studio, ultra yüksek hassasiyetli, havacılık sınıfı sensör kalibrasyonu kullanır. Pasif hareket yakalama ile yüksek doğruluk sağlar ve geleneksel hareket yakalama ile önceki olarak elde edilemeyen profesyonel sporcularla benzer bir dinamik seviyeye ulaşır. Perception Neuron Studio, olağan hareket yakalama tulumlarından çok daha üstün hareket kalitesi sunar.

Yüksek Hassasiyetli

Beden Sensörü

Perception Neuron Studio sensörü, olağan hareket yakalama tulumlarından çok daha üstün hareket kalitesi sunar ve dakikada 240 kare hızla çalışır.

 

Stüdyo Şarj Kılıfı Perception Neuron Studio şarj kılıfı

Sensörlerinizi güvenli bir şekilde saklar ve kalibre eder. Stüdyo sistemi, sensörlerle birlikte sunulan bir paket çözümdür.

Stüdyo Verici

USB veya Ethernet aracılığıyla iletişim kurmanıza olanak tanır ve hacminizi genişletme yeteneği ekler.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.