Sınırlar Olmadan Mocap

Dünyanın En Küçük Hareket Yakalama Sistemi

Mocap Her Yerde

Taşınabilir olması için tasarlanan Perception Neuron 3, hareket halindeyken veri yakalamayı kolaylaştıran seyahat boyutunda bir EVA kılıf içinde gelir. Perception Neuron 3 ile istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde etkileyici veriler yakalama yeteneğine sahipsiniz – Duvar, özel aydınlatma, engel veya sıkıntı olmadan veri toplayabilirisiniz.

Parmak Takibi Gücünü Serbest Bırakın

Perception Neuron 3 parmak sensör kitini kullanarak, hassasiyete daha derinlemesine dalın! Bu kit, size altı sensör getiriyor – her bir el için üç adet, özellikle başparmak, işaret ve orta parmaklarınız için tasarlanmıştır. En güçlü çözümleyicimizle tüm beş parmağın takibini deneyimleyin.

Küçük, Kompakt ve Hafif

Sadece 4.1 gram ağırlığında olan ultra küçük kablosuz bir sensör ile olan Perception Neuron serimizdeki en küçüğüdür. PN3 ile hareket yakalama yolculuğunuzda yeni bir özgürlük dönemi başlatın

IMU Vücut Sensörü

Perception Neuron 3, her bir sensörün 27.9 x 16.2 x 11.6 mm ölçülerinde olduğu ve 4.1 gram ağırlığında olduğu dünyanın en küçük kablosuz hareket yakalama sistemidir.

Modüler Şarj Üssü Perception

Neuron 3 şarj istasyonları sadece şarj etmekle kalmaz, aynı zamanda sensörlerinizi güvenli bir şekilde saklar ve titizlikle kalibre eder. Her üs, altı sensörü sığdırabilir ve diğer üslerle bir araya gelir.

USB Verici

Vericileri, USB aracılığıyla sorunsuz iletişim sağlar ve bilgisayarınıza doğrudan kolay bir bağlantı sunar.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.