Hemen Başla ! Kayma Yok. Engel Yok.

 

Ödüllü Sistemlerimiz

Tak ve Kullan Çözümü

NoitomVPS ile sanal prodüksiyon dünyasına adım atmak,” tak ve anında kullanmaya başla” prensibi ile oldukça basittir. Size, hem donanım hem de yazılım çözümlerini içeren kapsamlı bir paket sunuyoruz böylece yaratıcılığınızın ilk gününden itibaren devam etmesi için eşsiz bir tasarım anlayışı sunuyoruz.Yakalama işleminden, AXIS Studio yazılımımızda veri yayınlarına ve son render’a kadar – NoitomVPS, yaratıcı vizyonları hayata geçirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Yapılandırılmış Kılavuzlar

Adım adım kılavuzlarımız, sanal prodüksiyon sürecini basitleştirir ve NoitomVPS kullanıcılarını sıkça sorulan soruları yanıtlamak ve inanılmaz ve hızlı sonuçlar elde etmek için çeşitli iş akışlarını adım adım anlatır.

Blueprint Tabanlı

NoitomVPS ile kullanıcılar, karakterlerin yeniden haritalanması, sanal kameraların kontrolü ve birçok diğer temel sanal prodüksiyon işlevi için Blueprint tabanlı çözümlerin yer aldığı bir araç kutusunu kullanabilirler.

Stüdyonuzu, Özelleştirilebilir ve Genişletilebilir Sanal Prodüksiyon Araçlarıyla Güçlendirin

Ölçeklenebilir Çözüm

NoitomVPS, küçük stüdyolara temel sanal prodüksiyon araçlarına ve teknolojisine erişim sağlar, böylece müşteri tekliflerini genişletebilirler. Yükseltilmiş paketler, küçük ve büyük ölçekli prodüksiyonlara, hibrit izleme, kamera ve nesne takibi ve en son akışları kullanarak içerik oluşturmak için yeşil perde gibi araçlar sunar.

Entegrasyonlar

NoitomVPS, Unreal Engine, Unity, Maya ve 3ds Max gibi yazılım platformlarını destekleyen sanal prodüksiyon akışı sunar. NoitomVPS, ölçeklenebilir bir akış altında endüstrideki

PERCEPTION NEURON STUDIO SENSÖRLERİ

Şimdiye Kadar En Güçlü ve Hassas Sensörümüz

Perception Neuron Studio sensörü, yeni bir algoritmaya sahiptir ve yüksek dinamik hareketlere, radyo ve manyetik girişimlere dayanabilir.

PERCEPTION NEURON STUDIO ELDİVENLERİ

Hassas Beş Parmak Takibi

 

Tüm vücut yakalama ile mükemmel bir uyum sağlayan Perception Neuron Studio hareket yakalama eldivenlerimiz, parmaklarınızın her hareketini hızlı ve hassas bir şekilde geliştirir.

NOITOMVPS OPTİK İZLEYİCİLERİ

Kayma ve Engellemeyi En Aza İndirirken Daha İyi Performans

Perception Neuron Studio Hibrit İzleyici, devrim niteliğinde olan IMU / Optik sensörümüzdür ve tek bir kapsamlı pakette eşsiz hassasiyet sunar.

PERCEPTION NEURON STUDIO VERİCİSİ

USB veya Ethernet Aracılığıyla İletişim

Perception Neuron Studio Verici, kullanıcılara USB veya ETHERNET aracılığıyla iletişim kurma imkanı sunar ve hacminizi 100 metreye kadar genişletme yeteneğine sahiptir.

AXIS HİBRİD YÖNETİCİ YAZILIMI

Optik ve İnertial Mocap Verilerinin En İyisini Birleştirin

NoitomVPS’nin işlemcisinde, Axis Hibrid Yönetici (AHM), optik ve inersiyel mocap verilerini birleştirerek kayma ve engelleme olmadan yakalama sunar.

QUALYSIS

Dayanıklı Qualisys Kameraları

Qualisys M3 Kameraları, Hibrit İzleyicilerimizin Hibrit Optik Takibi için kullanılır. Kameralar, daisy chain yeteneğine sahip olup kurulumu ve yakalamayı basit hale getirir.

Unreal

NoitomVPS kullanıcıları, karakterlerin yeniden haritalanması, sanal kameraların kontrolü ve birçok diğer temel sanal prodüksiyon işlevi için Blueprint tabanlı çözümlerin yer aldığı bir araç kutusunu kullanabilirler. Tüm Unreal Engine kullanıcıları için proje entegrasyonunu basitleştirir.

Ortaklıklar

Noitom, global endüstri liderleriyle stratejik ortaklıklarımızı kullanarak en yeni sanal prodüksiyon teknolojisini hızla sistemlerimize entegre etmek ve müşterilerimizin daha verimli iş akışları deneyimlemesini sağlamak için çaba harcar.

Eğitim

Eğitim kurumları ile işbirliği yaparak, NoitomVPS, performans yakalama teknolojisini geleceğin yaratıcılarına tanıtacaktır. NoitomVPS akışının kullanılması, öğrencilere ve öğretim üyelerine eşi benzeri olmayan bir fiyatla endüstri standardı teknolojisine erişim imkanı sunar ve AAA VFX ve oyun tasarımı iş akışlarını daha fazla sınıfa taşır.

 

Ödül Kazanan Animasyon

Golden Telly Ödülü kazanan “Pacha Mama” Noitom’un Miami stüdyosunda hayata geçirilen, tamamen sanal prodüksiyon ortamında çekilen dokuz dakikalık bir gerçek zamanlı animasyon filmidir. Bu kısa film, üretim sürecini oldukça basitleştirerek, sadece 8 günde 4 aylık bir animasyon kısa filmi yapılmasını mümkün kıldı. NoitomVPS ve Unreal Engine gibi teknolojiler, bu hızlı üretim sürecinde kilit roller üstlendi.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.