MTR+ Elektroterapi Cihazları

MTR+, elektriksel uyarım cihazlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışına odaklanmış, DIN EN ISO 13485:2016 sertifikalı bir üreticidir. Şirket, 2001 yılında Berlin’de kurulmuş olup amacı, uzmanlaşmış yüksek kaliteli dijital elektro stimülasyon cihazları ile hastalarının tedavisinde destek olmaktır.

BRAVO!

Kullanıcı geri dönütlerine göre çıkardığımız BRAVO serimiz çağdaş bir tasarımın tamamen yeni bir model serisini temsil ediyordu. Tüm bu cihazlar, profesyonel alanda kullanılmak üzere geliştirildi. Bu kanıtlanmış model serisi ile işbirliği yapan memnun uzman perakende müşterilerinin sayısı sürekli artıyor. Cihazlar, doktorların beklentilerini karşılamanın yanı sıra, kullanım kolaylığı, program çeşitliliği ve yüksek güvenlik seviyesi nedeniyle hastalar tarafından da büyük bir memnuniyetle karşılanıyor.

Zamanın gerektirdiği gelişmeleri takip etmek amacıyla, tıbbi yardım gereksinimleri doğrultusunda şimdi TENS, EMS ve inkontinans tedavi cihazlarımıza “Gerçek Zaman Saati” (RTC) entegre ettik. Bu sayede terapistler, sadece hastalarının tedavi verilerinin geniş bir özetini elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda bireysel tedavi oturumlarını ve uygun zaman yönetimini de izleyebilecekler.

Ürünlerimizin neredeyse hepsi tıbbi alanın kökenine sahiptir, ancak profosyonel sporcular veya vücut bilincine sahip kişiler tarafından da kullanılabilirler.

Portatif elektrostimülasyon cihazları

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.