Miqus Video Kameralar

Miqus Video kamera, Qualisys hareket yakalama kamera sisteminizle kullanmak üzere tasarlanmış bir video kameradır. Bu kamera, senkronize video yayını sağlar ve hareket verilerinizi tamamlayan mükemmel bir şekilde hizalanmış referans video şeklinde sunar.

Miqus Video kamerası, üzerinde bulunan paralel MJPEG kodlayıcı ile tam HD videoyu (1080p) saniyede 85 kare hızında aktarabilir. Hız için pikselleri değiştirebilirsiniz. Örneğin, 720p çözünürlükte 180 kare/saniye veya tam görüş alanıyla 0.5 MP çözünürlükte 330 kare/saniye gibi ayarlar yapabilirsiniz!

Miqus Video, diğer kamera sistemiyle otomatik olarak kalibre edilip senkronize olduğundan, ekstra çaba harcamadan mükemmel şekilde hizalanmış referans video elde edersiniz.

GENİŞ AÇI LENSİ

Geniş açı lens seçeneğini seçerek 83° yatay görüş alanına sahip olabilirsiniz. Geniş açı lensin dikey görüş alanı ise 53°’dir.

LİSANS

Endüstride benzersiz olan site lisansımız ile QTM’yi istediğiniz kadar çok bilgisayara özgürce kurmanızı sağlar. Elveda dongle’lar.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

✔ Yüksek kaliteli siyah-beyaz veya renkli video,

✔ 85 fps’de Tam HD video akışı,

✔ Geniş görüş alanı,

✔ 330 fps’den fazla hızda 0.5 MP video akışı,

✔ Senkronize 3D veri üstüne bindirme,

✔ Sorunsuz QTM entegrasyonu,

✔ Bağımsız veya hareket yakalama sistemi ile birlikte kullanılabilir

Tek sistem, daha az sorun demektir. Geleneksel olarak, hareket yakalama sistemini bir dizi video kamera ile tamamlardınız ve bu size ek donanım ve yazılım gerektirirdi. Miqus ile video ve hareket yakalama kameralarınız sorunsuz bir şekilde tek bir sistem olarak bir arada çalışır. Ek yazılım veya donanıma ihtiyaç duymazsınız, kameraları QTM içinde diğer kameralar gibi kurarsınız ve veri toplamaya hazırsınız!

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.