Eego 24

Yeni eego 24 amplifikatörü, 24 kanala kadar olan, hızlı kurulum süreleri ile gerçek zamanlı beyin aktivitesini izlemeyi gerektiren taşınabilir EEG araştırma için mükemmel bir çözümdür ve diğer eego cihazlarında olduğu gibi aynı veri kalitesine sahiptir.

Hafif, 24 kanallı amplifikatör, sürekli çalışma yeteneğine sahiptir. Dahili bir batarya olmadan kayıt bilgisayarından tamamen USB ile beslenir, bu da hareket halindeyken gerçek yaşam çalışmalarında EEG verilerini kaydetmeye ihtiyaç duyan araştırmacılar için kullanışlı bir araç yapar.

Amplifikatör, waveguard net ile tam uyumludur. 24 kanallı waveguard net ve eego 24 amplifikatörü, hızlı hazırlanabilen, kullanımı basit, esnek ve olumsuz ortamlarda bile araştırma kalitesinde veri sağlayan tam bir EEG çözümü sunar.

Avantajlar:

24 adet aktif kalkanlı referans EEG girişine sahiptir.

Açma/kapatma anahtarına gerek kalmadan kayıt cihazından USB ile beslenir ve dahili bataryaya ihtiyaç duymadan sürekli çalışabilir.

EN 60529’a göre IP22’ye uygun olarak en belirsiz ortamlarda bile çalışması için softshell ile mekanik olarak korunur ve laboratuvar dışında kullanılabilir.

24-bit çözünürlük ve maksimum örnekleme frekansı olan 4kHz ile yüksek zaman çözünürlüğüne sahip üstün veri kalitesi sunar.

Ücretsiz tıbbi onaylı SDK, BCI ve nörogeribildirim uygulamaları için gerçek zamanlı veri erişimi sağlar.

24 aktif kalkanlı referans EEG girişi haricinde, amplifikatör 4 bipolar giriş kanalı, 2 TTL tabanlı tetikleme girişi içerir ve bu kanallar eego yazılımı ile aynı anda kaydedilebilir. Amplifikatör ayrıca 1 TTL tabanlı tetikleme çıkışına sahiptir ve SDK aracılığıyla kontrol edilebilir.

eego amplifikatörleri, CE işareti taşıyan tıbbi cihazlardır ve 510(k) kapsamında FDA onayına sahiptir.

Uyumlu ürünler:

  • eego mylab
  • eego rt
  • eego sports
  • waveguard net
  • waveguard original
  • waveguard touch

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.