Miqus Kameralı Sistemler

Miqus kamera, şimdiye kadar ürettiğimiz en küçük ve en gelişmiş hareket yakalama kamerasıdır.Bir sonraki hareket yakalama projesiniz için ihtiyacınız olan her şeyi küçük ve hafif bir kamera gövdesine sığdırır.

Küçük ve Büyük Projeler için Hareket Yakalama

Tıpkı diğer tüm Qualisys hareket yakalama kameraları gibi, Miqus kameraları da çok düşük gecikme süresi ile hassas hareket yakalama verileri elde etmek üzere tasarlanmıştır. Bu, Miqus’un geniş bir uygulama yelpazesi için uygun olmasını sağlar. Küçük 3 kamera eğitim sistemlerinden 100’den fazla kameraya sahip büyük projelere kadar.

Miqus, üç modelde mevcuttur: Miqus M1 (1 MP), Miqus M3 (2 MP) ve Miqus M5 (4 MP).

Dünyanın en gelişmiş kablolama sistemiyle daha az kablo ve anahtar

Papatya dizimi ve birleştirilmiş Güç ve Ethernet ile bir mocap sistemi kurmak çok kolaydır. Hem veri hem de güç taşıyan tek bir kabloyla bağlamanız yeterlidir. Ve tek bir güç adaptörüyle on adede kadar Miqus kamerayı zincirleme bağlayabildiğiniz için, diğer tüm mocap sistemlerinden daha az kablo kullanılır.

  • Spor, yürüyüş ve diğer analiz modülleri

    Miqus kameralarla, veri toplama yazılımı olan QTM için analiz modüllerinin tüm avantajlarından kullanıcı yararlanabilir. Golf, beyzbol ve koşu için olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli modüller arasından seçim yapın. Modüller, hızın ve kullanım kolaylığının büyük önem taşıdığı aerodinamik son kullanıcı uygulamaları için tasarlanmıştır. Modüller, önceden tanımlanmış işaretçi setleri, rapor şablonları ve belgelerle oluşturulmuştur.

Kamera setup örneği:

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.