VR/AR

Neon, araştırma kalitesinde göz takibini artırarak XR deneyimlerinize ekleyin. Neon, son derece doğru göz takip verileri sunar ve kalibrasyon gerektirmez.

Neon’un küçük form faktörü, çoğu XR cihazına kolayca entegre edilmesini sağlar.

BAKIŞA DAYALI ETKİLEŞİM

Neon XR ile bakışa dayalı etkileşim uygulamak çok kolay! Özellikle MRTK3 entegrasyonunu kullanırsanız. Bu demo’da kullanıcı çevredeki bir nesneye bakıyor ve etkileşim için bir tutma hareketi kullanıyor.

GÖRSEL DAVRANIŞ ANALİZİ

XR ortamınızda görsel davranış analizi üzerine deneyler yapın. Nesneleri herhangi bir sahneye bırakabilir ve nasıl etkileşim kurduklarını değerlendirebilirsiniz.

XR çalışmalarınız için uyumludur.


Kalibrasyon gerektirmez.
Mükemmel kayma telafisine sahiptir.
Gerçek zamanlı bakış verileri sağlar.
Yakında: Gerçek zamanlı gözbebeği çapı ve göz durumu verileri verebilir.
Açık kaynaklı araç seti sağlar.
Tüm veriler için açık erişim sağlar.

Neon Companion Cihazı’nda kaydettiğiniz XR kayıtlarını Pupil Cloud’a yükleyebilirsiniz, ancak kayıt sanal kameranın görüntüsünü veya Unity’de oluşturulan diğer verileri içermeyecektir. Bununla birlikte, sanal kamera verilerini ayrı bir şekilde kaydedebilir ve ardından Pupil Cloud’dan dışa aktarılan verilerle senkronize edebilirsiniz.

Şu anda sadece Pico 4 için bir montaj yayınlıyoruz. Bununla birlikte, gelecekte daha fazla XR sistemi için eklentiler oluşturmayı planlıyoruz. Desteklenmesini istediğiniz belirli bir XR sisteminiz varsa, lütfen belirtiniz.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.