PhysioMG 827

Hasta İçin Sağladığı Faydalar

Tedavi Sırasında Konfor

PhysioMG 827, pazarda benzersiz bir cihazdır ve 75 cm’ye kadar çaplı bir solenoid aplikatörün kullanımına izin veren tek cihazdır. Bu, tedavinin öncekinden daha geniş bir hasta grubunda uygulanabilmesi anlamına gelir ve yeni, rahat ve son derece stabil bir başlıkla birleştirildiğinde, tedavi sırasında tamamen rahatlamanıza olanak tanır.

Maksimum Tedavi Etkinliği

PhysioMG 827’de kullanılan yenilikçi teknoloji (Çift Mod), sistemik etkili solenoid ve lokal etkili plaka aplikatörlerinin aynı anda kullanılmasına olanak tanır. 0-50 Hz aralığında değişken terapötik frekansların aynı anda kullanılması, yani “Spektrum”, dokular üzerinde olağanüstü etki çeşitliliği elde etmemizi sağlar.

Fark Edilebilir Manyetik Alan Aktivitesi

Manyetik alan aktivitesinin duyusal göstergesi, manyetik alanın yayılması sırasında hastaların hafif titreşimler aracılığıyla PhysioMG 827’nin etkilerini hissetmelerini sağlar. Manyetik alan aktivitesinin görsel göstergesi, manyetik alan yayılma aşaması hakkında bilgi verir ve tedavi edilen bölgeyi gösterir.

 

Terapist İçin Sağladığı Faydalar

3D Tedavi Ansiklopedisi

3D görselleştirmelerle desteklenen, önceden tanımlanmış programların ve uygulama yöntemlerinin metodolojisi ile zengin bir ansiklopedi.

Özel hastalık olguları için 300’den fazla yerleşik tedavi programı arasından seçim yapma olanağı veya hastalığın tıbbi alanına dayalı olarak tedavi programını uyarlayabilme olanağı.

Sezgisel İşletim ve Kolay Kişiselleştirme

PhysioMG 827, 7 inçlik bir dokunmatik ekranla donatılmıştır.

Tedavinin süresi veya manyetik alanın frekans aralığı gibi parametreleri ayarlamak basit ve kolaydır (0.01 Hz’ye kadar hassasiyetle). Cihaz, kullanıcı dostu bir favori tedavi programları listesi girmenize, program adlarını düzenlemenize ve kullanıcı tanımlı sıralamaları görüntülemenize hatta tedavilerin istatistiklerini görmesine olanak tanır.

Kendini Test Etme Prosedürü

Cihazın verimliliğini, parametrelerinin doğruluğunu ve gerçekleştirilen prosedürlerin güvenliğini garanti etmek için, PhysioMG 827, her açıldığında cihazın durumunu sürekli olarak izlemenizi sağlayan bir kendini test prosedürü ile donatılmıştır. Apparatörlerle birlikte gelen PhysioMG 827 denetleyici, yürütülen tedavinin yüksek verimliliğini ve prosedür sırasında konforu sağlar. Cihaz, fizyoterapistlerin deneyimine dayalı olarak tasarlandı, bu sayede kullanım ergonomisine sahiptir. PhysioMG 827, modern tasarımıyla dikkat çeker. Cihazın net bir arayüzü ve geniş bir ansiklopedisi vardır, bu da paneldeki önceden tanımlanmış programlardan birini seçerek belirli bir hastalık olgusu için parametrelerin kolayca seçilmesine olanak tanır.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.