PHYSIOGO 701I

PhysioGo 701I, ASTAR PhysioGo ailesinin en teknolojik olarak gelişmiş cihazıdır.

Bu çok fonksiyonlu model, kullanıcıların hem fizyoterapi merkezlerinde hem de evde sağlık hizmetleri çerçevesinde geniş bir fizyoterapi prosedür yelpazesini gerçekleştirmelerine olanak tanımak üzere tasarlanmıştır.

Hasta İçin Avantajlar

Elektrodiagnostik

Cihazın önemli bir özelliği, tam elektrodiagnostik ve sinir ve kas uyarılabilirliğinin analizini değerlendirme yeteneğidir. Bir uzman, terapi ve rehabilitasyonun en uygun yöntemini seçmek için doku tepkisini (rheobase) kontrol edebilir ve otomatik olarak cihazı kas uyarılabilirliği ölçümünü hesaplamak için kullanabilir (kronaksi). Cihaz gerekli hesaplamaları yapar, ayrıca adaptasyon katsayısını ve oranı hesaplayarak tıbbi hastalık belirtisini belirlemenizi sağlar.

Evde Sağlık Hizmetleri Çevresel Terapi

Cihaz, hastanın evinde terapi yapmasını sağlar. Cihaz, birkaç birimin özelliklerini bir araya getirse de, maksimum ağırlığı yalnızca 6 kg’dır. Rahat ASTAR taşıma çantası, hem üniteyi hem de ekipmanını sığdırmak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca, cihaz standart olarak geniş bir pil ile donatılmıştır, bu da ünitenin bir güç kaynağına bağlanamadığı durumlarda bile 4 saatlik çalışma olanağı sağlar.

Etkili Tedavi

PhysioGo 701I’ın temel özelliği maksimum düzeyde geliştirilmiş terapi seçeneğidir. Detaylı elektrodiagnostiklerin ardından hasta, ihtiyaçlarına uygun tedavi yöntemini hassas bir şekilde seçme olanağına sahiptir. Fiziksel terapinin bireysel yöntemlerini sırayla kullanmak, hızlı ağrı kesici etki getirir ve etkinliğini artırır. Musculoskeletal rahatsızlıkları olan hastalara hızlı ağrı kesici etki getiren elektroterapi ve lazer terapisi tedavilerini sağlar. Ayrıca, elektroterapinin ultrason terapisi ile birleştirilmesi, fizyoterapi tedavilerinin daha etkili olmasını sağlayan kombinasyon terapi tedavilerinin yapılabilme olanağını sunar. Diğer yandan, manyetoterapi, rejeneratif süreçleri destekler ve iyileşmeyi hızlandırır.

Terapist İçin Avantajlar

Teknoloji

ASTAR mühendisleri, konforlu çalışma ve basit işletme sunan tamamen ergonomik bir cihaz oluşturmuşlardır. Özel PhysioGo 701I ünitesi, Tıbbi Cihaz Yönergesi gereksinimlerini karşılar. Ayrıca, 382 adet yerleşik tedavi programı, 38 tanesi elektroterapi için önceden tanımlanmış tedavi sırası, 30 adet Voll akupunktur programı ve 8 adet Nogier akupunktur programını içeren bir veritabanı ile donatılmıştır. Cihaz ayrıca kullanıcı tarafından tanımlanmış 400 programa kadar oluşturulmasına ve saklanmasına olanak tanır ve favori programlar için hızlı bir liste ve elektroterapi için 10 özelleştirilmiş sıra oluşturabilir. Kullanıcılar, kendi programlarının ve sıralamalarının adlarını kolayca değiştirebilir ve tedavi parametrelerini kendileri ayarlayarak manuel modda çalışmaya karar verebilir.

Modern Çözümler

PhysioGo 701I ünitesi, en yüksek kaliteli bileşenlerden inşa edilmiştir. Cihazın rahat işletimi, bir dokunmatik panelle donatılmış 7 inçlik bir renkli ekran tarafından sağlanır. Cihaz, aynı anda farklı modlarda çalışırken karışıklığı ortadan kaldıran tam galvanik izolasyonla korunan üç bağımsız tedavi kanalına sahiptir. Ayrıca, PhysioGo 701I, bireysel tedavileri gerçekleştirme açıklamaları ve metodolojisi ile dolu yerleşik zengin bir ansiklopediye sahiptir. Hastalık birimleri, ilgili bir hastalığı içeren tıbbi alana göre seçilebilir.

Daha fazla bilgi alın

Cihazlarımızla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.