BlazePod Işıklı Reaksiyon Egzersiz Seti

BLAZEPOD

BlazePod, vücudunuzun duyusal uyarımlara doğal tepkisini tetikleyerek üstün, hızlı ve koordineli hareketler geliştirmenizi sağlar. BlazePod uygulaması tarafından desteklenen dokunmaya duyarlı Pod'lar, görsel ışıklar sunarak en iyi Işık reflex eğitim sistemini oluşturur. BlazePod, egzersiz, antrenman ve performansı ölçme yöntemlerinizi tamamen yeniden şekillendirmek için tasarlanmış hız ve bilişsel eğitim sistemidir. Spor, sağlık ve taktiksel performans için mükemmel olan bu yenilikçi hız eğitim sistemi, kullanıcıların zihin ve beden arasındaki bağı güçlendirmesine, tepki ve reaksiyon sürelerini geliştirme ve çok daha fazlasını sunar.
BlazePod egzersiz sistemine dahil edilen sinyal ışıklar, kullanıcının reaksiyon eğitiminde devre dışı bırakılmak için hedef olarak kullanılır. Mobil uygulaması ile tablet/telefon tarafından kontrol edilen bu benzersiz eğitim sisteminin ışıkları 8 farklı renkte yanar ve duvarlara, direklere ve diğer eğitim ekipmanlarına monte edilebilir, veya, çalışma programına göre yere yerleştirilebilirler. Etkileşimli eğitim ışıklarımız, her kullanıcının, spor türünün ve eğitim uygulamalarının ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabilen ve değiştirilebilen mükemmel bilişsel eğitim sistemine sahiptir. Hız ve çeviklik eğitimi olmak üzere her türlü çalışmada, ışıklar kullanıcıların elleri, ayakları, kafası veya spor / fitness ile ilgili ekipmanı kullanılarak devre dışı bırakılabilir.
Bu egzersiz programları sırasında, kullanıcının performansının çeşitli ölçümleri anında geri bildirim için yakalanır veya daha sonra gelecekteki analizler için bir bilgisayara indirilebilir. BasePod, kullanıcılara ve eğitmenlere, belirli iyileştirme alanlarının nerede gerekli olduğunu bulmalarını ve dolayısıyla bilişsel eğitim sistemini buna göre ayarlamalarını sağlayacak kapsamlı veriler sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Bir sporcunun gelişimini ve performansını doğru bir şekilde izleme yeteneğiyle, antrenör sporcunun ihtiyaç duyduğu, hız, çeviklik, dayanıklılık, koşullandırma, koordinasyon, vb. gibi pek çok kriteri sağlar. BlazePod gerçek zamanlı geribildirimi sayesinde kullanıcılara hızlı davranma yeteneği oluşturur. Hareket, Ölçme ve Motivasyon misyonuyla bu devrimsel reaksiyon ve hız egzersiz sistemi, egzersizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

KULLANIM ALANLARI

BLAZEPOD UYGULAMASI

Kullanıcı dostu Uygulamamızı kişisel mobil cihazınıza indirin ve Düşük Enerji Tüketimli Bluetooth (BLE) teknolojisini kullanarak aynı anda birden fazla Pod'u kolayca bağlayın ve kontrol edin. . Kendinizinin ve müşterilerinizin performansını milisaniyeye kadar izleyin. Kullandığınız akıllı cihazın kapasitesi, maksimum Pod bağlantısı miktarını belirler. Uzman antrenörler spor bilimciler ve fizyoterapistlerlerin desteği ile 25+ egzersiz ve antrenman aktivitesi ile istediğiniz egzersizi seçin, bu aktiviteleri istediğiniz gibi kişiselleştirin hatta kendi aktivitenizi oluşturun.

Detaylar

Otomatik bağlantı ile Cihaz ve Pod arasında 40 metreye kadar menzil

8 farklı parlak renk seçeneğine sahip güçlü RGB LED Işıklar

İç ve dış mekan kullanımına uygun. Dayanıklı ve su geçirmez

Dayanıklı dış kısım ayaklarla, ağır egzersiz toplarıyla, boks eldivenleriyle çalışmaya uygun

 

TEKLİF AL